www.svatebnioznameni.cz - Folio Tiskárna www.svatebnioznameni.cz - Svatební oznámení www.svatebnioznameni.cz - Novoroční přání www.svatebnioznameni.cz - Razítka

: : : O nás

Vítáme Vás na našich internetových stránkách!

 

Webové stránky firmy Foliotisk najdete nyní na adrese www.foliotisk.webnode.cz či e-shop na adrese www.foliotiskpraha.cz.

 

(svatební oznámeni, novoroční přání, promočni oznámení, smutečni oznámení, oznámení o narození, pozvánky, děkovné karty, ofsetový tisk, slepotisk, horká ražba fólií - zlacení, reliéfní ražba, digitální tisk Praha)

 

Zabýváme se návrhy a tiskem svatebních oznámení, novoročních přání, běžných tiskovin. Zhotovujeme výseky a slepotisky, vytváříme ražbu za horka zlatými, stříbrnými a dalšími lesklými foliemi. Vyrábíme razítka, prodáváme vysoce kvalitní speciální grafické papíry, ze kterých také vyrábíme jak svatební oznámení, tak novoročenky, dárkové kartičky, pozvánky, promoční oznámení, děkovné karty, oznámení o narození dítěte, gratulace a jiné. Tiskneme také ofsetovým tiskem kompletní tiskoviny pro firmy i jednotlivce, od vizitek a obálek po formuláře na průpisový papir. Dopisní papíry, obálky, vizitky a svatební oznámení  je možné potisknout i slepotiskem či ražbou za horka. Rádi zpracujeme Vaše vlastní návrhy novoročenek, svatebních oznámení a dalších tiskovin.

U nás si můžete vybrat svatební oznámení z 9 katalogů různých výrobců, což je jedna z nejucelenějších nabídek v Praze i v celé ČR!

Svatební oznámení Praha 2 Sokolská 27

 

 

ringoringlovicepohlednice berg

 

Provozovatelem serveru WWW.SVATEBNIOZNAMENI.CZ je

Tiskárna FOLIO