www.svatebnioznameni.cz - Folio Tiskárna www.svatebnioznameni.cz - Svatební oznámení www.svatebnioznameni.cz - Novoroční přání www.svatebnioznameni.cz - Razítka

: : : Obchodní podmínky

Webové stránky firmy Foliotisk najdete nyní na adrese www.foliotisk.webnode.cz či e-shop na adrese www.foliotiskpraha.cz.

Jak objednávat
1. Faxem - vyberete si zboží v našem vzorníku a poté zašlete objednávku faxem na naše obchodní oddělení na přímé faxové číslo: (+420) 224 266 001.
2. E-mailem - zasílejte na adresu foliotisk@foliotisk.cz. Objednávka bude potvrzena e-mailem nebo telefonicky.
3. On-line přes elektronický obchod - nakupování v našem elektronickém obchodě bude pro Vás snadné a intuitivní.
4. Klasickou poštou - Velice Vás prosíme, uvádějte ve Vašich objednávkách přesné označení produktů a objednávku vypisujte čitelně, nejlépe hůlkovým písmem. Ulehčíte nám tím práci a zamezíte případným nesrovnalostem v dodávkách.
Jak za vybrané zboží platit?
1. V hotovosti - při osobním odběru
2. Bankovním převodem - po odsouhlasení korektury (náhledu) Vám bude sdělena celková suma k úhradě bankovním převodem. Po ověření příchodu platby na náš účet Vám bude zakázka zaslána poštou nebo přichystána k osobnímu odběru.
3. Dobírkou - zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty službou PROFI BALíK, poštovné a balné je účtováno ve výši 150,--Kč, doručení do 24 hodin. (zásilku je možné sledovat na stránkách České pošty)
Reklamace
V případě reklamace doručte svatební oznámení nebo novoročenky na adresu Folio tiskárna, Sokolská 27, 120 00 Praha 2. Oprávněné reklamace budou vyřízeny neprodleně a to bezplatnou výrobou tiskovin zcela obsahově odpovídajícím korektuře. Ostatní obchodní ujednání se řídí obchodním zákoníkem ČR
Ochrana osobních údajů
Veškeré kontaktní či jiné údaje, které jsou získány během Vaší objednávky nejsou v žádném případě poskytovány třetím stranám. Jediným případem, kdy jsou data kupujícího předány třetí straně, je při přepravě Vašeho zboží přepravní službě. Přepravní společnosti jsou předána pouze data nezbytně nutná k úspěšnému doručení Vaší zásilky na místo dodací adresy uvedené ve Vaší objednávce.
Správnost údajů
Zákazník ručí za správnost údajů, které odsouhlasil na korektuře (on-line, mailem či osobně). Za závazný vzor pro zhotovení tiskovin se považuje výše zmíněné odsouhlasení korektury. Jakékoliv chyby - byť vzniklé nesprávným přepisem údajů z původního zadání zákazníka prodávajícím, ale odsouhlasené korekturou, jdou zcela na vrub zákazníka a nejsou důvodem k reklamaci ani k jakýmkoliv nárokům k náhradě škody. Oprávněně reklamovat lze pouze tiskoviny, které by měly obsahový nesouhlas s potvrzenou korekturou.
Svatební oznámení
 

Nejmenší počet svatebních oznámení je 20 ks. Méně jak 20 ks je možno pouze z katalogu č. I., II. a VIII. Pozvánky ke svatebnímu stolu nejsou omezeny počtem kusů. Při objednání on-line v našem objednávkovém systému obdržíte automatické potvrzení Vaší objednávky, následně do 48 hodin korekturu (náhled) v elektronické podobě (ve formátu jpg nebo pdf) na Vaši e-mailovou adresu, popř. fax. Pokud se tak nestane, prosíme o vyrozumění na naše tel číslo +420 224 266 001, popř. e-mail foliotisk@foliotisk.cz

Po obdržení korektury (náhledu) věnujte prosím pozornost grafické, ale i gramatické části. Písemným souhlasem potvrzujete, že text i grafická úprava splňují Vaše požadavky a berete na vědomí, že zakázku nelze již z těchto důvodů reklamovat. Aby mohla být zakázka předána do výroby, potřebujeme odsouhlasit finální verzi, tj. poslední verzi. Hotové svatební oznámení zasíláme do 10-ti pracovních dnů dobírkou na Vámi zadanou adresu nebo si můžete oznámení vyzvednou osobně na prodejně. V ceně všech svatebních oznámení jsou obálky, pokud není uvedeno jinak.
Novoročenky
 

Nejmenší počet novoročenek je 20 ks. Méně jak 20 ks je možno pouze po předchozí domluvě za ceny kusového prodeje.  Při objednání on-line v našem objednávkovém systému obdržíte automatické potvrzení Vaší objednávky. Novoročenky nabízíme bez dotisku. V případě, že budete mít zájem o dotisk, Vaše požadavky uveďte do kolonky "Jiná sdělení" v objednávkovém formuláři. Následně Vám pak do 48 hodin vyhotovíme korekturu (náhled) v elektronické podobě (ve formátu jpg nebo pdf), která bude zaslána na Vaši e-mailovou adresu společně s kalkulací ceny.

Po obdržení korektury (náhledu) věnujte prosím pozornost grafické, ale i gramatické části. Po odsouhlasení náhledu nám již nic nebrání zaslat novoročenky do tisku. Hotové novoroční přání zasíláme do 7-mi pracovních dnů dobírkou na Vámi zadanou adresu nebo si můžete oznámení vyzvednou osobně na prodejně. V ceně všech novoročenek jsou obálky, pokud není uvedeno jinak